Seară pop-rock, la Soho House Reșița. Concert de excepție Proconsul

proconsul
casa alex online 28 febr 2025 (2)

Una dintre cele mai îndrăgite trupe pop-rock din România vine la Reșița, în concert live, la Soho House.

Sfârșitul de săptămână îi aduce la Reșița pe cei de la Proconsul. Trupa care și-a făcut debutul în 1999, și care în cei 24 de ani de activitate a lansat 11 albume, vine în fața reșițenilor sâmbătă, 2 decembrie, într-un concert live, la Soho House, începând cu ora 21.00.

Hiturile „Zbor”, „Cerul” , „Mi-ai luat inima” „Spune-mi despre noi”, „De la ruși”, „Fata cu tatuaj” sunt doar o mică parte din repertoriul ales de Proconsul pentru întâlnirea de sâmbătă cu reșițenii.

expresbanat 1000x100 uvvg 2025

Iar pentru ca atmosfera să fie completă, cu muzică pe toate gusturile, la butoane se va afla și Lucian K, DJ rezident în Club Fratelli Timișoara.

Dacă v-am convins să nu stați acasă weekendul acesta și să vă petreceți seara de sâmbătă la Soho House, rezervați-vă din timp o masă la numărul de telefon: 0749-349.476.

untitled design Stiri si Publicitate Timisoara, Resita, Hotel Versay aprilie 980x120 px Stiri din Resita si Timisoara banatica 1000x100
/** clever pariuri **/ /** sfarsit clever **/