Polițiștii timișeni caută un bărbat dispărut marți de acasă, care nu a revenit până astăzi dimineață la domiciliu. Omul care este de negăsit locuiește în satul Sipet, din comuna Tormac.
Cel în cauză se numește Francisc Biro și are 59 de ani. Semnalmentele sale sunt: înălțime 1,80 m, 70 kg, constituţie atletică, păr castaniu închis şi ochii verzi. La data dispariției purta pantaloni de tip sport de culoare închisă cu dungi de culoare verde, geacă de culoare gri, ghete de culoare maro și căciulă de culoare negră. Oricine poate oferi detalii cu privire la persoana dispărută este rugat sa apeleze Serviciul de Urgenţă 112 sau să contacteze cea mai apropiată unitate de poliţie.
Un bărbat din Măureni s-a trezit cu Poliția la ușă după ce a scos la vânzare pe Facebook mai mulți căței cu urechile cupate! Polițiștii din cadrul Biroului pentru...
Tel./Fax: 0355.429.481
WhatsApp: 0723.101.061
contact@expressdebanat.ro
publicitate@expressdebanat.ro
Reșița, Str. Făgărașului Nr. 10
Toate drepturile rezervate. © 2023 Express de Banat. ISSN 2248 – 1281