Un bărbat din Timiș a murit, după ce a primit o palmă de la un altul. Decesul a survenit după câteva zile.
Incidentul a avut loc în Lugoj. Cei doi bărbați, de 51 și 56 de ani, s-au certat în parcul Gării din oraș. Primul i-a dat o palmă celuilalt, care a căzut și s-a lovit la cap. După câteva zile a murit.
Agresorul a fost reținut de Poliție, inițial pentru loviri și alte violențe, dar acum este cercetat pentru ucidere din culpă.
Procurorii, dar și medicii de la IML, cercetează cazul.
România va beneficia în continuare de finanțarea de 4,7 miliarde de euro din Planul Național de Redresare și Reziliență (PNRR) destinată proiectelor majore de infrastructură rutieră și feroviară, a...
Informaţiile publicate de expressdebanat.ro pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere şi cu citarea sursei cu link activ. Orice abatere de la această regulă constituie o încălcare a Legii 8/1996 privind dreptul de autor.
Vezi termeni și condițiiTel./Fax: 0355.429.481
WhatsApp: 0723.101.061
contact@expressdebanat.ro
publicitate@expressdebanat.ro
Reșița, Str. Făgărașului Nr. 10
Toate drepturile rezervate. © 2025 Express de Banat. ISSN 2248 – 1281

