Prezent la o acțiune de executare silită prin care firma sa, SC Speed Prod SRL, trebuia să elibereze o cale de servitute din apropierea Oraviţei, fostul viceprimar al Reșiței a avut o replică antologică.
Ioan Crina le-a spus celor de la firma care ceruse executarea silită că nu înțelege de ce este numit prin presă baron. „Eu nu sunt baron local, eu sunt conte!”, le-ar fi atras atenția acestora Crina.
E drept că, la ce ascensiune a avut actualul consilier județean, acesta pare a se îndepărta tot mai rău de titlul de baron local, cel de conte fiindu-i mult mai nimerit. Nu ne e clar însă dacă mister Johnson se vrea conte de Câlnic ori conte de Maidan.
Tânărul a dispărut în jurul orei 13:00 și a fost găsit de polițiști în jurul orei 22:00. Polițiștii reșițeni au fost sesizați astăzi că, în jurul orei 13:00, Vlad...
Plătește factura de salubritate la PayPoint, simplu și rapid!
Tel./Fax: 0355.429.481
WhatsApp: 0723.101.061
contact@expressdebanat.ro
publicitate@expressdebanat.ro
Reșița, Str. Făgărașului Nr. 10
Toate drepturile rezervate. © 2023 Express de Banat. ISSN 2248 – 1281