Omya Calcita ANGAJEAZĂ!

1000x100 (2) STPT job 1000x200

Omya Calcita angajează pentru fabrica din localitatea Voislova (județul Caraș-Severin) un Inginer Automatist care să îndeplinească următoarele cerințe:​

– absolvent /licențiat în electronică sau automatizări​
– experiență in service-ul si mentenanța echipamentelor industriale constituie un avantaj​
– bune cunoștințe legate de echipamentele electrice si de automatizare pe tensiune redusă
Experiența în PLC și SCADA(Schneider) constituie un avantaj​
-bune cunoștințe de limba engleză​
– capacitate de muncă într-un ritm alert, găsirea rapidă de soluții tehnice pentru buna
funcționare a echipamentelor.

publicitate online in ziar Express de Banat
1000x100 (3) 1000x100 (4)

Descrierea jobului
Oferim posibilitatea de a lucra într-o companie lider mondial în domeniul său de activitate, salariu și condiții motivante.​

Puteți trimite C.V.- ul în limba engleză la adresa: mirela.omericic@omya.com și/sau în limba română, la adresa marius.banceu@omya.com.

Brantner 1000x100px Muzeul TM
/** clever pariuri **/ /** sfarsit clever **/