RETIM continuă și în această săptămână acțiunea de spălare a pubelelor din județul Timiș

programretim
STPT job 1000x200

Operatorul de salubrizare RETIM anunță că va spăla pubelele destinate colectării deșeurilor reziduale și în această săptămână. Așadar, a fost stabilit programul după care va interveni în localitățile din județul Timiș.

RETIM continuă acțiunea de spălare a pubelelor destinate colectării deșeurilor reziduale și în această săptămână. Operatorul de salubrizare a făcut public programul săptămânii 5 – 10 septembrie după care vor interveni autospecialele pe teren, în zona 0 și zona 1 Timișoara.

Iată programul zilnic:

ZONA 1, TIMIȘOARA și localități

Luni 5 septembrie – Străzile GAVRIL MUSICESCU nr. de la 47 la 07 și nr. de la 70 la 158 , TRAIAN VUIA nr. de la 7 la 87 și de la nr. 8 până la 84, DRUBETA nr. de la 97 la 131 și nr de la 96 la 134 , MUREŞ nr. de la 61 la 73 și de la 56 la 74, MAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU nr. de la 3 B la 31 și nr. de la 34 la 66, ULPIA TRAIANA nr. de la 27 la 123 și nr. de la 30 la 118, CĂLĂTORILOR, PRUTUL, FEDRA, LUDWIG VON YBL, BERZEI, ION SÂRBU, SIMION MANGIUCA, ARCIDAVA, VICTOR VALCOVICI.

Marți 6 septembrie – Străzile RUDOLF WALTER, COLONIA RADIO, CANALUL BEGA, ALBĂSTRELELOR, LUDUŞ, DETA, PARÂNG, DELINESTI, TATA OANCEA, BISTREI, TRAIAN DEMETRESCU, JULES VERNE, MATIR NICOLAE LĂCĂTUŞ, GRĂDINARILOR, COCORILOR, ROTUNDĂ, CALISTRAT HOGAŞ, MARTIR CORNEL POPESCU 1918, NICOLAE TINCU VELEA, GENERAL MAGHERU, JOKAI MOR, MARTIR ION TĂNASE, GEORGE TOPÂRCEANU, EMIL GÂRLEANU, PLOPULUI, ILIA REPIN, PARCULUI.

Miercuri 7 septembrie – Străzile CALEA URSENI, JOSEPH STRAUSS, LEGUMICULTURII, SABIN MANOILĂ, JUPITER, EMIL RACOVIŢĂ, ANINA, MATEI MILLO, SPĂTARUL MILESCU, NICOLAE D. COCEA, EURIPIDE, THEODOR PALADY, TRAIAN SIMU, GRIGORE ANTIPA, TOPORAȘILOR, MARGARETELOR, ZAMBILELOR, PETUNIEI, DAFINULUI, ANEMONELOR, MAGNOLIEI, AZALEELOR, CRĂIŢELOR, ORHIDEELOR, MARTIR RADU CONSTANTIN, ARSENIE BOCA, LUȚĂ IOVIȚĂ, IULIU PODLIPNY, NICOLAE STOICA DE HAŢEG, GOLOPENŢA, ARINULUI, DIMITRIE DINICU, PAVEL STOICA, NEAJLOV, CRIZANTEMELOR, SALVELOR, IACOB EHLER.

Joi 8 septembrie – Străzile EMILE ZOLA de la nr. 21 la nr. 97 și de la nr. 22 la nr. 90 (Victor Hugo – Chişodei), CHIŞODEI, CERCULUI, GALILEO GALILEI, IZLAZ de la nr. 19 la 59 și de la nr. 22 la 50 (Victor Hugo – Chişodei), MĂRGĂRITARILOR, HERCULANE.

Vineri 9 septembrie – Străzile BUJORILOR de la nr. 1 la 191 și de la nr. 2 la 156 (case), ANA IPĂTESCU de la nr. 33 la 67 și de la nr. 24 la nr. 60 (Şagului – Chişodei), FRATELIA, MARTIR PETRU, HAŢEGANU, EMILE ZOLA de la nr. 99 la nr. 163 și de la nr. 92 la nr. 182 (Chişodei – Ceferiştilor), BÂRSEI, TITUS MAIOR MUREŞAN, SECERII, STEAUA (case), CALEA ŞAGULUI de la nr.57 până la 191 (până în Ana Ipătescu), IZLAZ de la nr. 61 la 121 și de la nr. 52 până la 122 (Chişodei – Ceferiştilor), FLORILOR, CEFERIŞTILOR, ETERNITĂŢII, JEAN PAUL, MARAT, BARBU LĂUTARU, NICOREŞTI.

Sâmbătă 10 septembrie – Localitățile BENCECUL DE SUS, MURANI și SĂLCIUA NOUĂ.

ZONA 0

Luni 5 septembrie – Localitatea CHIZĂTĂU.

Marți 6 septembrie– Localitățile OHABA-FORGACI.

Miercuri 7 septembrie – Localitățile GRUNI, SINSERSIG și HODOȘ.

Joi 8 septembrie – Localitățile COMEAT, BOGDA, SINTAR, ALTRINGEN, CHARLOTTENBURG și BUZAD.

Vineri 9 septembrie –Localitatea IZVIN.

Sâmbătă 10 septembrie – Localitățile IOSIFALĂU și ICTAR-BUDINȚ.

Brantner 1000x100px Muzeul TM
/** clever pariuri **/ /** sfarsit clever **/