Clinicile Medicis angajează asistent medical generalist

medicis medlife

Clinicile Medicis, parte a grupului medical MedLife, sunt în căutarea unui asistent medical generalist, dedicat și profesionist pentru a se alătura echipei sale din Timișoara.

Ca și asistent medical generalist în cadrul Clinicilor Medicis – Medlife, vei avea oportunitatea de a lucra într-un mediu modern, utilizând echipamente de ultimă generație și tehnologii avansate. Vei colabora cu o echipă de medici experimentați, oferind îngrijiri de calitate, cu un accent deosebit pe prevenție și diagnosticare precisă.

Responsabilități:
• Asigurarea asistenței medicale pacienților conform standardelor și protocolului clinicii.
• Prelevarea probelor pentru analize și efectuarea procedurilor medicale.
• Monitorizarea stării de sănătate a pacienților și raportarea evoluției acestora.
• Colaborarea eficientă cu medicii și ceilalți membri ai echipei medicale.
Cerințe:
• Diplomă de Asistent Medical Generalist și certificat de liberă practică.
• Experiență de minim 3-6 luni pe o poziție similara sau în regim de voluntariat
• Abilități excelente de comunicare și empatie față de pacienți.
• Capacitate de lucru în echipă și adaptabilitate la tehnologiile moderne.
Se oferă:
• Un mediu de lucru dinamic și profesionist.
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Acces la echipamente medicale de ultimă generație.
• Oportunități de dezvoltare profesională continuă.
• Pachet salarial si beneficiile vor fi discutate in cadrul interviului.

Prin urmare, dacă ești o persoană dedicată și dorești să faci parte dintr-o echipă de elită, ești invitat să aplici, trimițând CV-ul la adresa: recrutare@medicis.ro

Alătură-te echipei Medicis MedLife și contribuie la oferirea de îngrijiri medicale de calitate!

/** clever pariuri **/ /** sfarsit clever **/