3.000 de persoane extaziate de muzica sârbului Topalko! Antonia, cireașa de pe tort!

cristescu 1000 x 200 2 copy banner 1164 x 200 px Afrodita 1000x200

Cea de-a doua seară din cadrul programului dedicat Zilelor Orașului Moldova Nouă a fost una de-a dreptul istorică. Milan Topalko a făcut întreaga Clisura Dunării să vibreze!

Programul cultural-artistic al sfârșitului de săptămână a debutat pe ritmurile muzicii populare. Rând pe rând, scena falezei Dunării i-a avut în prim-plan pe Răzvan Timiș și formația, Bebe și Adi Marinescu, precum și pe îndrăgita interpretă Diana Selagea. Oamenii s-au conectat rapid la muzică și voie bună dând startul horelor interminabile de la care nu a făcut excepție nici primarul Adrian Torma.

untitled design

Explozia maximă de bucurie și emoție a avut loc, fără doar și poate, odată cu apariția pe scenă a cântărețului din Serbia  Milan Topalko. Melodiile solistului au ajuns la inimile oamenilor asemenea săgeții lui Cupidon, timp de două ore publicul fiind purtat într-o călătorie memorabilă: de la versuri care au făcut istorie până la cele mai recente cântece.

Nu uitați! În această seară, de la ora 19.00, Rapp’Aga vine să repornească inima mișcării M9 Revolution, tânărul rapper țintind, cu rime alese, înspre traseul actual al primarului Adrian Torma: demisia din scaunul de edil-șef. Ceva mai târziu, băieții de la Noaptea Târziu, Nicoleta Nucă, Mark Stam se vor ocupa de transferul publicului într-o altă dimensiune, cireașa de pe tort a serii fiindu-le livrată celor prezenți de Antonia, cea care va trage cortina spectacolului artistic în cadrul Zilelor Orașului Moldova Nouă.

untitled design Stiri si Publicitate Timisoara, Resita, Hotel Versay aprilie 980x120 px 579936676 836890662185728 1562271342293314240 n
/** clever pariuri **/ /** sfarsit clever **/