Societatea Carpatina angajează în Băile Herculane!

anunt angajare (2)
gif card de energie dacus 1000x100 alv bannerexpressbanat resita 1000x100px ian24

Societatea CARPATINA, cu sediul în județul Ilfov, angajează inginer/tehnician mecanic pentru punctul de lucru din BĂILE HERCULANE.

Candidatul ideal:

  • experiență în activitatea de întreținere, reparații și reglaje echipamente și linii de producție automatizate;
  • cunoștințe tehnice specifice activității de întreținere:
  • flexibilitate, responsabilitate, seriozitate;
  • îndemânare fizică, răbdare, atenție la detalii;
  • atenție distributivă, viteză și acuratețe în îndeplinirea sarcinilor

Responsabilități:

  • stabilește necesarul de piese și consumabile
  • se asigură de buna funcționare a utilajului/echipamentului
  • efectuează operații de reparare, revizie și întreținere a utilajelor
  • acordă suport tehnic și operațional, operatorilor de pe mașină
  • propune soluții pentru rezolvarea neconformităților identificate

Profilul candidatului:

– studii tehnice medii sau superioare
– cunoștințe de mecanică, electrică, automatizare

Beneficii:

  • asigurare medicala privata
  • bonuri de masă
  • decontare transport

Așteptăm CV – urile dvs. pe adresa de mail: geanina.turcu@stalinskaya.com / daniela.zamfir@stalinskaya.ro

Relații suplimentare la telefon 0723 641 304/ 0743 214 993

publicitate Timisoara banner maxagro STPT job 1000x200
/** clever pariuri **/ /** sfarsit clever **/