Medici’s angajează asistent call center!

gif card de energie dacus 1000x100 Publicitate Stiri in Express de Banat Timisoara si Resita

Compania Medici’s, parte a grupului MedLife, este în căutarea unui asistent call center, dinamic și dedicat, pentru a se alătura echipei din Timișoara.

Obiectivul principal al acestei poziții este preluarea și gestionarea eficientă a apelurilor telefonice, în vederea asigurării unui serviciu excelent pacienților clinicii.

Responsabilități principale:

  • Preluarea și gestionarea apelurilor telefonice primite prin centrala Medici’s.
  • Oferirea suportului necesar pacienților cu privire la serviciile medicale și procedurile clinicii.
  • Transferuri telefonice eficiente, între departamentele clinicii.
  • Programarea și reprogramarea consultărilor și investigațiilor medicale.
  • Răspuns rapid și clar la solicitările pacienților și ale altor clienți.
  • Gestionarea și actualizarea bazelor de date cu informații relevante.

Cerințe:

  • Studii: Minim studii medii
  • Experiență: Experiență într-un call center sau într-o poziție similară este un avantaj.
  • Cunoștințe necesare:
    • Operare PC și familiaritate cu diverse echipamente de birou.
    • Abilități solide de comunicare în limba română; cunoașterea unei limbi străine constituie un avantaj.

Aptitudini necesare:

publicitate Timisoara banner maxagro
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
  • Capacitate de a lucra eficient într-un mediu dinamic.
  • Orientare către client și atenție la detalii.
  • Abilități organizatorice și de gestionare a timpului.
  • Capacitate de a rămâne calm și de a rezolva probleme în situații tensionate.

Informații despre pachetul financiar și beneficii vor fi oferite în cadrul interviului.

Cum aplicați: Trimiteți CV-ul actualizat la adresa de email recrutare@medicis.ro cu specificarea poziției pentru care aplicați.

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la oferirea unei experiențe de neegalat pacienților Medici’s!

STPT job 1000x200 casa alex cbes
/** clever pariuri **/ /** sfarsit clever **/