Angajări noi la STPT

sofer autobuz stpt
gif card de energie dacus 1000x100 alv bannerexpressbanat resita 1000x100px ian24

Societatea de Transport Public Timișoara este în căutarea unor conducători de bord (autobuze, troleibuze, tramvaie), cu experiență, pentru a se alătura echipei sale.

Responsabilitățile postului:
– Conducerea mijloacelor de transport public într-un mod sigur și responsabil,
–  Respectarea regulilor de circulație și a programului stabilit de societatea noastră,
– Asigurarea confortului și siguranței pasagerilor în timpul călătoriei,
– Verificarea stării tehnice a vehiculului înainte de începerea călătoriei,
– Comunicarea promptă cu dispeceratul în caz de probleme sau întârzieri.

Oferta STPT include:
– Contract de muncă pe perioadă nedeterminată,
– Asigurarea cazării în caz de relocare (sprijin pentru relocarea în Timișoara cu familia),
– Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare; salariu începând de la 5005 lei, la care se adaugă sporurile legale,
– Mediu de lucru plăcut și echipamente moderne,
– Posibilitatea de a conduce vehicule electrice,
– Posibilități de dezvoltare profesională și progres în carieră.

Cerințele postului:
– Studii medii/superioare,
– Permis de conducere categoria D și atestat valabil pentru transport persoane,
– Cazier judiciar + auto,
– Apt medical pentru ocuparea postului conducător auto,
– Abilități bune de comunicare și interacțiune cu pasagerii și dispeceratul,
– Responsabilitate și atenție la detalii,
– Atitudine proactivă.

1000x100 (3)

Dacă sunteți interesat(ă) să faceți parte din echipa STPT, sunteți așteptați la sediul din Timișoara, de pe bulevardul Dâmbovița nr. 67, pentru a vă depune cererea de angajare și CV-ul, sau online pe adresa de email: angajari@stpt.ro.

Informații suplimentare se pot obține la Serviciul Resurse Umane, număr de telefon: 0356 803 713.

anunț job STPT 2024

publicitate Timisoara banner maxagro STPT job 1000x200
/** clever pariuri **/ /** sfarsit clever **/